Science for all

Original article: http://wings.buffalo.edu/cogsci/

Центр когнітивної науки

Автор:Leonard Talmy, Professor Emeritus, Department of Linguistics, and Director Emeritus, Center for Cognitive Science, University at Buffalo.

Центр в контексті

Центр когнітивної науці це подання на Університет Буффало кампусі навчального і приватного сектора руху, названий “когнітивна наука”, яка розширює протягом останніх двох десятиліть, як в США і за кордоном.
Метою даної розробки є досліджувати природу пізнання, тобто, в неінтелектуальних процесів, виставлені або людського розуму або за допомогою комп’ютера. Більшість централізовано, когнітивна наука є вивчення того, як працює розум, і в своєму концептуальному організації і в її обчислювальної та нервової інфраструктури. Відповідно, когнітивна наука зібрала дослідників з числа традиційно окремих дисциплін – в першу чергу, інформатики, психології, лінгвістики, філософії, антропології та неврології – для того, щоб побудувати новий і єдиного розуміння пізнання, який посилюється з різні дисциплінарні перспективи, і що виходить за рамки їх.

При цьому, когнітивна наука також проявляється те, що було зміна в напрямку досліджень в області соціальних і поведінкових наук в цій країні: де раніше рух був до все тонше дисциплінарних відмінностей, в даний час зворотна динамічна напрямку до інтеграція дисциплін в єдину розуміння.

Кожен з дисциплін у рамках соціальних, поведінкових і комп’ютерних наук включає в себе певні напрямки досліджень, які відносяться безпосередньо до пізнання поряд багатьох інших науково-дослідних областях, які цього не роблять. Когнітивна наука в цілому і Центру когнітивної науці тут, зокрема, сприяли розвитку пізнавальних частин різних дисциплін, приносячи їх разом традиційними рамками. Отже, основний внесок у Центр тут була пропаганда досліджень природи ума таким чином, що не було б можливо, якщо різні підходи до цього питання як і раніше зберігається в ізольованих, не пов’язаних обстановці.

Мета Центру

Один довгострокова мета Центру є сприяння розвитку науково-дослідних мереж і нових науково-дослідної діяльності в когнітивної науці, як локально, так і через установи. Для цього, Центр проводить ряд заходів:

Він організовує колоквіуми, дискусії, семінари та конференції, які об’єднують обидві частини кампуса і запрошені гості, що працюють з питань передових у когнітивної науці.

Це допомагає встановити нові міждисциплінарні протоками серед викладачів і студентів, які можуть привести в науково-дослідних проектів і заявок на гранти, і це служить парасолькою для кількох поточних активних дослідницьких груп.

Це веде як студентську головну, провідну до Когнітивної науці і програми магістратури треків у когнітивної науці.

Вона є спонсором Наукової асоціації когнітивної науці, що складається зі студентів з різних відомств, які зустрічаються, щоб обговорити поточні крос-дисциплінарних питань.

Це видає серія технічних доповідей і влаштував обмін цієї серії з порівнянною когнітивної науки серії від інших установ.

Вона забезпечує центральне місце зустрічі – у тому числі бібліотеки і конференц-зал – який служить сполучною ланкою для міждисциплінарного дослідження і комунікації.

І вона розвивається атмосферу спільноти і, можливо, повітря хвилювання, що ведуть до виробничих взаємодій.

Друга довгострокова мета Центру є розробка навчального плану в когнітивної науці.

Паралельний мета, той, який вже почав реалізовуватися, є залучення до афілійованих підрозділів UB ще вищу калібру студентів, запряженій інтелектуальної привабливості Центру. Міжнародний кеш, Літній інститут в когнітивної науці і навколишні його гласності принесла UB можна чекати продовження висхідного тренда в калібрі студентів приваблює сюди.

І третій довгострокова мета полягає в розробці для UB Центру міжнародною репутацією в якості основного дослідницького центру когнітивної науки.

Наша головна спроба в цьому напрямі була організація першого міжнародного Літнього інституту в когнітивної науці, яка відбулася в UB протягом місяця липня 1994 року.

Близько вісімдесяти топ імена в когнітивної науки, пов’язаних з полів взяли участь в якості пленарних доповідачів, курсових інструкторів і цехових ведучих.

Відвідання Інституту було чотириста реєстрацій, виходячи з тридцяти двох різних країнах.

Крім інституту, звіти по нашим CogSci професорсько-викладацького складу на те, що вони чули від інших в за межами конференціях, а також в якості елементів в електронних груп новин, показують, що репутація Центру як прогресивний і інтелектуально активної пізнавальної наукового центру неухильно зростає.

Слово Центру в частині здійснюється за допомогою відвідування ораторів, які приходять від вражений нашої взаємодії з їхніми ідеями.

Крім того, число осіб, по всій країні отримувати наші електронної пошти анонси подій.

Наша недавно випустила брошуру і плакат далі за межами знайомство з нашою програмою.

І, нарешті, центр почав набирати присутність в місцевому співтоваристві Буффало з нашим Шановним серії доповідач: Спікер навесні 2010 року Джефф Ельман, декан, Відділ соціальних наук; Співдиректор, Кавлі Інститут мозку і розуму; Заслужений професор когнітивної науки; Партнери Володіючи Голова канцлера; і Університет Каліфорнії, Сан-Дієго. Інші промовці досі були: Дедре Гентнер; Єва Кларк, Філіп Джонсон-Лерд, Рей Джакендорф, Терренс Дікон, Серль, Ноам Хомський, Даніель Деннет, Джером Бруннер, Мелісса Боуерман, Роджер Шанк, а також Майкл Познер.